Karolina Linowska w debiutanckim singlu "Kształt"
Karolina Linowska to artystka, która pisze i komponuje własne utwory. Tworzy też swoje teledyski i zdjęcia. Ubrana w emocje i przeżycia. Bez ćwieków, bez cekinów - bo to gryzie.

„Jest we mnie taneczność i miłość do kobiecości, do ruchu, do tańca. Ale nawet kiedy ciało tańczy, moje utwory pozostają zanurzone w melancholii.” - mówi Karolina.
Artystka w swojej twórczości korzysta z różnych alternatywnych brzmień, a w tekstach opisuje emocje, przeżycia i obserwacje. Jej muzyka zerka na „pop”, ale przez swój autentyczny obiektyw. Fascynują ją ludzie. Ludzkie zachowania, schematy oraz mechanizmy w których się poruszamy.
Karolina od najmłodszych lat interesuje się muzyka. Jako dziecko tworzyła pierwsze melodie. Brała udział w konkursach i festiwalach, zdobywała nagrody i wyróżnienia. Jej utwór „Cukrowe głowy” powstał na pierwszym wygranym podczas festiwalu instrumencie. Teraz, po latach muzycznych doświadczeń, postanowiła podzielić się swoją twórczością, którą czuję i docenia dziś jeszcze mocniej.
Gratulujemy pięknego debiutu!