Natalii debiutuje klimatycznym singlem „Moment”
Natalii jest debiutantką, za którą nie stoi żaden reality czy talent show, ani wielka wytwórnia fonograficzna. Dziś swoją premierę ma pierwszy singiel tej młodej artystki, zatytułowany „Moment”. Ballada powstała we współpracy Natalii z duetem producenckim MIYO.

Jej historia, to historia dziewczyny z Płocka, która od wczesnego dzieciństwa dążyła do chwili – dnia wydania debiutanckiego singla i teledysku.
Natalia uczyła się w szkole muzycznej, sama komponuje i pisze teksty utworów. Dzięki wielkiej pasji udało się jej nawiązać współpracę z popularnym duetem MIYO (Jonatan Chmielewski, Michał Nosowicz), odpowiedzialnym m.in. za nagrania Smolastego, Tymka i Honoraty Skarbek. Na wydanie czekają już cztery kolejne piosenki, które są owocem kooperacji Natalii ze znanymi producentami z Los Angeles.
„Moment” to opowieść o nieszczęśliwej miłości. Tekst mówi o zakochanej dziewczynie, która nieoczekiwanie odkrywa prawdę o swoim partnerze. Do singla powstał piękny teledysk. Operatorem i reżyserem obrazu jest Robert Ceranowicz z Papaya Films, jeden z najbardziej cenionych polskich twórców wideo. Klip można zobaczyć na oficjalnym kanale Natalii w serwisie YouTube/Vevo.
Mat. pras. Joanna Hodera